Jump to content

Doop Aarlanderveen (Van der Lee)


Petra

Recommended Posts

  • Member Group

Beste Forummers...

Ik zoek de doop (NH) van Cornelis van der Lee, geb. Aarlanderveen ca. 1790 (zoon van Cornelis van der Lee en Lucretia Wilhelmina Everaars).

In Zoekakten kom ik niet verder dan het stuk dopen vanaf 1792. Ben de hele film langsgegaan (er staan ook begravingen in), systematisch opname-nummers aangeklikt... geen succes. Doe ik iets verkeerd?

Als het niet anders lukt, kan ik het ook via de huwelijkse bijlagen vinden (hij trouwt Rijnsburg 29 april 1815 en nog eens Boskoop 19 aug. 1846) maar eerst maar even deze vraag, voor het geval er een simpele oplossing is.

 

Petra.

Link to comment
Share on other sites

  • Member Group

Volgens de index vermelden de scans 615-645 aflopend de jaren 1799-1753. In grote lijnen klopt dit maar variaties en verspringingen van een jaar komen geregeld voor. Kennelijk is niet goed opgelet bij het opnieuw innaaien van de bladen. Maar beginnend bij 615 kom je Cornelis toch al snel op scan 623 tegen

Please login or register to see this link.

.

Link to comment
Share on other sites

  • Member Group

Verhip... daar ben ik dus met open ogen ingetuind :-[. Hartelijk dank voor de snelle service !

Petra.

Link to comment
Share on other sites

  • Member Group
joke andriessen

En ook nog op deze manier te vinden:

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

 

groet, Joke

Link to comment
Share on other sites

  • Member Group

Nog slimmer... dank je. Misschien dan meteen het hele gezin reconstrueren?  Maar het gaat me om het gezin van Cornelis de jongere, en die heb ik inmiddels wel bij elkaar.

 

Petra.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...