Jump to content

Workshop genealogisch onderzoek KNIL-militairen


ErickJ

Recommended Posts

  • Member Group

Den Haag - Archivaris Geert de Kinkelder houdt een workshop rond genealogisch onderzoek naar militairen die dienden in het Koninklijk Nederlands-Indisch Leger (KNIL).

Wie genealogisch onderzoek doet naar zijn voorouders kan te maken krijgen met KNIL-militairen. Voor specifieke informatie daarover kan men uitstekend terecht in het Nationaal Archief (N.A.) in Den Haag. Geert de Kinkelder wil in zijn voordracht in woord en beeld overzicht en inzicht bieden aan mensen die voor onderzoek naar KNIL-militairen het N.A. willen raadplegen.

Archivaris Geert de Kinkelder houdt een workshop rond genealogisch onderzoek naar militairen die dienden in het Koninklijk Nederlands-Indisch Leger (KNIL).

Voor deelname aan de workshop gelden de normale entreetarieven van Museum Bronbeek. Reserveren is wenselijk via

Please login or register to see this link.

Bron:

Please login or register to see this link.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...